מבוא למסחר מקוון באמזון

0
שווקי מסחר אמזון בעולם
0
מוצרים נמכרים בדקה!
0 $
מכירות בשנה (במיליארדים)
0
מיליון מוכרים פעילים

אתם לא צריכים לעשות את זה לבד !

הרבה מים עברו בנהר המסחר המקוון באמזון ומודל הפרייבט לייבל בפרט, אבל גם בעולם האיקומרס בכלל. אי שם לפני כמעט 6 שנים, כשהקורסים הראשונים הגיחו בארץ, כל אדם עם 3000$ בכיס, קצת תושייה ויוזמה, יכל להקים עסק מצליח באמזון. אמזון הייתה אוקיינוס כחול ומזמין, וכל מוצר שנזרק למחסני אמזון היה פוטנציאל לרב מכר (או בשפת האמזון – בסט סלר).

מי האוקיינוס הכחלחלים והמזמינים התחלפו במאות אלפי סלרים (40% מהם סינים) שנהרו והציפו את אמזון שנהייתה למקום צפוף, תחרותי ויקר. בשנת 2020 אמזון היא אחרת ושונה, דינמית ומשתנה, מי ששרד התחזק, ומי שנכנס היום? חייב להיכנס לא רק עם תקציב פיX10 מ2014, אלא בעיקר עם ארגז כלים שעוד לא נראה כמותו – עדכני, חדשני, מקצועי, מקיף ופרקטי.

אז שניה לפני שאתם צוללים אל תוך האוקיינוס הכחול והמזמין של אמזון- חשוב לנו שתבינו לאן אתם צוללים.
חשוב לנו שתראו בעצמכם האם העולם הוא בשבילכם!

הקורס הזה מיוחד מעוד סיבה 1 – המחיר שלו! אם היינו מציעים לכם פרארי בעלות של סוברו, היו קורים 2 דברים… או שהייתם שואלים איפה הקאצ’, ואז היינו מסבירים לכם שאמזון אינו מקום ועסק לכל אחד. המסע הזה ידרוש מכם המון השקעה מנטלית, לימודית ובעיקר פיננסית, וזו בדיוק הסיבה שלדעתנו אין שום סיבה בעולם שתשקיעו אלפי שקלים בתיאוריה כשאנחנו יודעים כמה יקרה היא הפרקטיקה שלפניכם.

או שהייתם חוטפים את המציאה הזו ב2 ידיים, צופים בקורס ושמחים שחסכנו לכם עלות משמעותית שתנתבו להקמת העסק במידה ותחליטו שזה בשבילכם.
ואם תחליטו לסגת? לפחות תדעו שהמחיר ששילמתם להשתקת הקול הפנימי שהניע אתכם, היה יותר ממשתלם, נמוך ופיירי.
לא נמכור לכם חלומות, הכנסה פאסיבית, או עסק קל. נמכור לכם הזדמנות נדירה וייחודית, בדיוק כזו כמו שאתם ממש רוצים, ללמוד, להציץ, ולהבין אחת ולתמיד – האם אמזון היא בשבילכם.

אז בדיוק היום כשמגזרים שלמים קורסים להם בעולם, כשהמשרות הנחשבות במשק אינן מציעות בטחון תעסוקתי יותר, כשהאבטלה גואה ושוק התעסוקה עובר מהפך כביר, יש רק תעשיה אחד שמשגשגת ושועטת לה בכל הכוח – ניחשתם נכון – מסחר מקוון.
אז אחרי שנטרלנו לכם כל משוכה אפשרית, אנחנו מזמינים אתכם לתת לעצמכם צ’אנס אמיתי, אבל באמת אמיתי, ללמוד מטובי המרצים שיש, בקורס הטוב ביותר שיצא, ובהזדמנות שלא תחזור עוד על עצמה!

מחירי השקה מיוחדים לזמן מוגבל

399 ש"ח כולל מע"מ

מה תלמדו במהלך הקורס?

1
מבוא למסחר מקוון והדרכה על אתר אמזון

2
מציאת מוצר מנצח

3
חיפוש ספק, בידול מוצר ואופטמזציית חיפוש

4
PPC פרסום ממומן באמזון

רוצים לשמוע עוד על הקורס שלנו?

השאירו פרטים בטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן