כל מה שאתם צריכים לדעת על התוכנית – Amazon Launchpad

כל מה שאתם צריכים לדעת על התוכנית – Amazon Launchpad

אחת התוכניות המעניינות יותר שאמזון מציעה למוכרים, היא amazon Launchpad. מכירים?
מדובר בתוכנית שאמזון מציעה לסלרים המוכרים מוצרים חדשניים וייחודיים. הרבה סלרים מתלבטים אם התוכנית מתאימה להם והאם היא כדאית מספיק להשתתפות, ריכזתי לכם את הנקודות המרכזיות של התוכנית והדרכים להרשמה.

מה נותנת התוכנית?
אמזון לנצ’פאד נותנת תמיכה ליזמים בעלי מוצרים ייחודיים על ידי הקצאת משאבים, יועצים ושילוב בקטגוריות מובילות בתוך הפלטפורמה של אמזון. מי שמצטרף לתוכנית, יקבל שורה של הטבות שאינן נגישות לאחרים.

מי זכאי להשתתף בתוכנית?
התוכנית מכוונת ליזמים ובעלי מותגים קטנים עם מוצרים חדשניים וייחודיים. הקטע כאן הוא החדשניות- המצאות חדשות, דברים שאנשים השקיעו עליהם בקיק-סטרטר, דברים עם רעיון שעוד לא קיים באמזון וכד’.ולמרות כל ההקדמה הזו, תוכלו למצוא בתוכנית של הלנצ’פאד, גם מוצרים שייראו לכם סטנדרטיים למדי. אתם יכולים להציץ כאן בחלק מהמוצרים שאמזון מציגים: https://www.amazon.com/Launchpad/b/?ie=UTF8…על מנת להתקבל תצטרכו להגיש בקשה מקוונת, אמזון יעריכו אותה ויחזרו אליכם להמשך תהליך במידה והמוצר שלכם עומד בתנאים ובסטנדרטים שהם מחפשים.כמובן, שהמוצר צריך כבר להיות מוכן ומוגמר כאשר אתם מתחתילים את הליך ההרשמה.התוכנית מתאימה הן למוכרים חדשים והן לותיקים (לגבי מוצרים ותיקים: רק מוצר שקיים שלוש שנים ומטה באמזון והניב פחות מ-5 מיליון במכירות השנתיות).

מה תנאי התשלום עבור כל הטוב הזה?
בנוסף לעמלות הקבועות שנדרשות באמזון, תשלמו 5% תוספת של עמלות קבועות עבור השירות. אם המכירות שלכם יהיו משמעותיות וגדולות בתום השנה הראשונה, יכול להיות שאמזון יסכימו להוריד לכם את גובה העמלות.

מה הקריטריונים להשתתפות של מוצר?
על מנת להיות שותפים בתוכנית, עליכם גם לעמוד בסטנרטים של אמזון.

  • על המוצר לשמור על דירוג של לפחות 3.5 (נשמע נמוך? כאשר מדובר במוצרים שהם המצאה חדשה, הביקורות יותר מורכבות ממוצרים רגילים)
  • תצטרכו להכניס את המוצר לתוכנית FBA
  • המוצר יצטרך להשיג 5 ביקורות לכל הפחות.

שימו לב- מי שמתקבל ומחליט להתחיל בתוכנית, מחויב להישאר בה במשך שנה לפחות. רק לאחר שנה תוכלו להחליט אם לעזוב או להמשיך.

נשמע לכם כמו כיוון שמתאים למוצר שלכם?תוכלו לברר כאן אם אתם זכאים להצטרף, מענה יתקבל תוך 7-10 ימי עסקים:
 https://www.amazon.com/launchpad/signup/form

נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן