רפג

RPGECOM, נעים להכיר!

החזון של בית הספר שלנו

RPGESCHOOL הוקם במקור כזרוע ההדרכתית של חברת הייעוץ למסחר באמזון RPGECOM.
לאחר שרכשנו, כבעלי החברה, 20 שנות ניסיון מצטבר במסחר באמזון, אלפי לקוחות ומאות וחנויות שעברו תחתינו, מוניטין כסוכנות השירותים הגדולה והמתקדמת בישראל, תו תקן יוקרתי (AMAZON SPN) של נותני שירות רשמיים מטעם אמזון העולמית, הגענו למסקנה שאנחנו בשלים להעביר את הידע והניסיון שצברנו גם הלאה, לדור הסוחרים החדש.

כך קם לו RPGESCHOOLבית הספר המקוון הראשון מסוגו בארץ המוקדש כל כולו אך ורק למסחר מקצועי באמזון, עם חזון ומטרה ברורים- לקחת את כל שנות הניסיון כסלרים באמזון, ייעוץ ומתן השירותים לסוחרים פעילים, ולהיכנס לזירת הוראת המסחר ולהביא בשורה חדשה לתעשיית הקורסים בארץ.

סוכנות מקצועית, המובילה בישראל, אשר מחליטה להביא את הניסיון המקצועי שלה מחברת הייעוץ (RPGECOM), חברת הסחר (RPGECAP) והפעילות האישית באמזון, ולתרגם אותו ללימודים פרקטיים לכל מי שרוצה להיכנס לעולם המרתק של המסחר המקוון באמזון.

היה לנו ברור שלעולם לא נמכור חלומות לאף מתעניין, בטח ובטח לא במחירים המופקעים שיש כיום. רצינו לתת את המקסימום, הכי מקצועי, מקיף ועדכני, במחירים שפויים ושווי כיס לכל אחד עם מטרה אחת ברורה – להחזיר את אמון התלמידים בתעשיית קורסי המסחר באמזון בישראל. אין לנו אשליה שכל בוגר קורס אצלנו יהיה סוחר ממולח ומצליח באמזון, אבל אנחנו כן מאמינים שללמוד לעומק, להבין האם העסק הזה מתאים לי ולקבל החלטות מושכלות במחיר הוגן, זה מה שנדרש היום מגוף המתיימר ללמד אמזון!

כל תלמיד אשר יחליט להקים עסק אמזוני, יהנה מקונספט ייחודי וחדשני של אתר לימודים מקוון on demand, עם שלל קורסים, השלמויות והדרכות שצוות בי”ס יעלה באופן תדיר, אותם תוכלו לרכוש לפי רצונכם מתוך מאגר ביה”ס, כי רק אתם יודעים הכי טוב במה תרצו להתמקצע ולחזק. תלמידי ביה”ס יהנו גם מקהילת פייסבוק סגורה ותוססת “אמזון על טיל” , בה יוכלו לקחת חלק אינטגרלי לצד אלפי סוחרי אמזון פעילים אשר מרכיבים את הקהילה המיוחדת שלנו.

ערכי היסוד של RPGESCHOOL

חדשנות

תעשיית האיקומרס בכלל, ומסחר באמזון בפרט, מתאפיינת בדינאמיות גדולה. קצב השינויים המהיר שקורים בפלטפורמת אמזון, בחוקיה, בשיטות ותנאי המכירה, הובילו אותנו להקפיד על חדשנות יתרה בכל הנדבכים מהיום הראשון. אנו דוגלים בחידוש והתאמת התכנים לאור המציאות האמזונית, מפתחים כלים וטכנולוגיות המסייעות לנו בפעילות המסחר ובעיקר מבינים ומיישמים את חשיבות החדשנות וההתאמה למשחק האמזוני.

מקצוענות

מסחר מוצלח באמזון דורש ידע ויכולות רבות. כמות רבדי הביצוע שצריכים להכיר וליישם היא גדולה ולכן אין מקום לבינוניות. חרטנו על דגלנו שכל נושא אותו נלמד יהיה מבוסס על פרקטיקה מעשית, ניסיון ומחקר יסודי. להיות מקצוענים לא רק אומר להיות הכי טובים בהכל, אלא גם לזהות חולשות מסוימות ולדעת לתקוף אותם נכון, זו הסיבה שאנו לא מתיימרים לומר שאנו יודעים הכל, אבל כן הבאנו יותר מ15 מקצוענים מכל תחומי המסחר באמזון להשלים אותנו מקצועית.

אמינות

אולי הערך החשוב יותר מכולם כשזה נוגע לקורסי מסחר באמזון. לצערנו, בשנים האחרונות צצו וממשיכים לצוץ להם מוכרי חלומות רבים, אשר מעגלים פינות בכל הקשור בשיקוף כל רבדי האמת במסחר אמיתי באמזון. גם המחירים לרוב לא משקפים את הערך שתקבלו בתוך הקורס עצמו. אל תקראו לנו “גורו” או “מנטור”, תקראו לנו גיא, פשה ופבל, אנשים, סוחרי אמזון מצליחים ששפכו מעל 15 שנות ניסיון במצטבר ולב ענק לתוך קורסים הטובים בארץ עם הvalue for mone-  הכי טוב שתמצאו!

מייסדי בית הספר

פבל ביריוקוב
שותף-בעלים

מהנדס תוכנה, בעל ניסיון של 8 שנים בעולם ההייטק. מתמחה בתפעול הטכני בחשבונות באמזון ובפרסום הממומן. סלר באמזון ויזם איקומרס.

גיא חרץ
שותף-בעלים

איש שיווק, בעל תואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. מתמחה בפיתוח ובידול מוצרים, הקמת מותגים ושיווק. סלר באמזון ויזם איקומרס.

פבל חזנוב
שותף-בעלים

סלר ותיק המגלגל כ-2 מיליון דולר בשנה באמזון ארה”ב. ניסיון של עשור במערכי שיווק, ניהול ופרסום בחברות. מומחה PPC באמזון ויזם איקומרס.

מרצי בית הספר

פבל ביורקוב
פבל ביורקובשותף-בעלים
קרא עוד
מבעלי RPGECOM ו-RPGECAP, מפתח תכנה, יזם איקומרס וסלר ותיק באמזון משנת 2016 המתמחה בניהול ותפעול טכני בחשבון המוכר, השקות מוצרים, הקמה וניהול מערכות מידע וטכנולוגיות באמזון.
גיא חרץ
גיא חרץשותף-בעלים
קרא עוד
מבעלי RPGECOM ו-RPGECAP, יזם איקומרס וסלר ותיק באמזון משנת 2016 המתמחה במיתוג, שיווק ופיתוח מותג PL באמזון. מנצח על ניהול חנויות פרטיות וללקוחות עם מחזור שנתי של מעל 10 מיליון דולר.
פבל חזנוב
פבל חזנובשותף-בעלים
קרא עוד
מבעלי RPGECAP, יזם איקומרס וסלר ותיק באמזון משנת 2015 המתמחה בניהול הפרסום הממומן באמזון (PPC), מציאת מוצרים מנצחים, גיוס והכשרת צוותי עבודה והשקעות במותגי אמזון.
עו"ד יעל קבילי
עו"ד יעל קבילי
קרא עוד
מייסדת משרד קבילי ושות' ואחת מעו"ד המובילים בעולם בתחום האי-קומרס. משרדה מייצג אלפי מוכרי אמזון בישראל ובעולם, ומתמחה בין היתר בהשעיות באמזון, רישום סימני מסחר בארה"ב ובעולם, פטנטים וזכויות יוצרים, חוזים, וסוגיות משפטיות אחרות מול אמזון. בעלת תואר שני מאוניברסיטת קולומביה, עם רישיון לעריכת דין בניו יורק ובישראל. כמו כן, יייסדה במשותף את חברת Fortunet, חברה לבנקאות השקעות המתמחה בקנייה ומכירה של חנויות אמזון.
אלי ונטורה
אלי ונטורה
קרא עוד
יזם איקומרס משנת 2013. התחיל מאיביי ומשם פרייבט לייבל באמזון, עבודה מול ספקי דרופשיפינג וחנויות בשופיפיי. מנהל 5 מותגים פרטיים באמזון עם 23 מוצרים אשר הפכו להיות מובילים באמזון ומחוצה לו. מלווה סלרים מתחילים ומתקדמים בתחומי האיקומרס השונים, מרצה בארץ ובעולם, יועץ ומלווה עסקים בעולם האיקומרס ושיפור הביצועים.
ישראל שושן
ישראל שושן
קרא עוד
מעל 11 שנים בתחום המסחר הבינלאומי בהן התמקצע בתחום השילוח, מסחר, רגולוציה ומס. מתוכן, 7 שנים במסחר אונליין. מנהל חברת AXELLIGENCE המתמחה בפתרונות לחסימת חשבונות אמזון, פתיחת חשבונות חדשים, ניהול והקמת חשבונות אמזון. מעבר לזה, ייעוץ ושירות בתחום הרגולציה, פתיחת קטגוריות קידום מוצרים ועוד.
עמית רוזנטל
עמית רוזנטל
קרא עוד
יזם, מייסד ובעלים של חברת "רוזנטל שילוח" המתמקדת בפתרונות שילוח מתקדמים בתחום המסחר האלקטרוני, התומכת בלקוחותיה דרך כלים טכנולוגיים ויוצרת שירותים אפקטיביים למיצוי וניהול מהימן כל הדרך מהספק ועד היעד הסופי. דובר בכנסים בינלאומיים בתחום הלוגיסטיקה בעולם האיקומרס.
תומר לוין
תומר לוין
קרא עוד
איש הייטק לשעבר שעזב לטובת עסק עצמאי של מסחר מקוון בפלטפורמות אמזון ואיביי בשנת 2014. מייעץ לחברות ומוכרים ועומד בראש חברה המספקת שירותי קופירייטינג לסלרים באמזון באמזון עם צוות אמריקאי שגייס והכשיר.
ברק אלמוג
ברק אלמוג
קרא עוד
מומחה לסיסטמיזציה של תהליכים אופרטיביים בחנויות אמזון, גיוס והכשרת עובדים פיליפינים והעברת אחריות בצורה נכונה. ב- 3 השנים האחרונות סייע למאות סלרים באוטונומציה של תחומי פעילות בחנות האמזונית, ושחרור זמן פנוי לצמיחה והגדלת הכנסות בעסק.
יוני מזור
יוני מזור
קרא עוד
בעלים של חברת GEDITA. הקים את ההחברה לאחר הצלחה בייצור הכנסה שנתית של 20 מיליון דולר בתור סלר באמזון. מתמחה בניתוח וייעוץ למסחר אלקטרוני. GETIDA מתמקדת בגילוי וניהול של אי התאמות פיננסיות ומלאי עם מיליארדי דולרים של עסקאות וזאת על ידי שימוש בטכנולוגית נראות נתונים.
גלעד פריימן
גלעד פריימן
קרא עוד
מוכר באמזון משנת 2015. כחלק מתהליך הגדילה החל להעסיק עובדים וירטואלים. בשנת 2017 הקים את האקדמיה לעובדים וירטואלים VAA – Philippiens בעקבות תהליך קשה של איתור והכשרת עובדים נאמנים. החברה הינה היחידה בעולם המתמחה בהכשרה ספיציפית של עובדים למסחר אמזון.
עו"ד מיכל אורון
עו"ד מיכל אורון
קרא עוד
עורכת דין ושותפה בחברת Fortunet, חברה לבנקאות והשקעות המתמחה בקנייה ומכירה של חנויות אמזון עם יותר מ-23 שנות ניסיון. בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת תל-אביב במסגרת העתודה האקדמית של צה"ל, ותואר שני מאוניברסיטת בר אילן. ניהלה והובילה עסקאות ופרויקטים שונים כולל M&As, JVs, הנפקות ציבוריות בארה"ב ובישראל, עסקאות בינלאומיות ניהול תכניות וכו'
וובה אבן
וובה אבן
קרא עוד
מוכר ותיק באמזון משנת 2016, בלוגר המשתף את מסעו בעולם האיקומרס ואמזון בערוץ יוטיוב. וובה משתף תכנים שונים העוזרים למוכרים להתקדם בעסק שלהם באמזון, כל המידע והתכנים מבוססים על נסיון מהשטח.
רו"ח ליאור וורסל
רו"ח ליאור וורסל
קרא עוד
שותף במשרד "וורסל את וורסל רואי חשבון" הקיימת מ1977 ומונה 30 עובדים המטפלים בלקוחות בארץ ובעולם. התחום העיקרי במשרד הוא המסחר המקוון ואחד היחידים בארץ עם התמחות זו. העניק הרצאות רבות בנושא זה, ליווה אישית עסקים בשלבים שונים, כתב עשרות כתבות ומייעץ לרשויות המס.
קטי מצליח
קטי מצליח
קרא עוד
מנהלת מחלקת הדרכה בחברת RPGECOM, מנהלת בית הספר RPGESCHOOL ויועצת לימודים.
מנהלת את תכני הלימוד וההדרכה בבית הספר ואחראית על יצירת, בניית והטמעת תכנים חדשים, עדכניים ורלוונטיים בתחום המסחר המקוון באמזון.
יונתן עסיס
יונתן עסיס
קרא עוד
יזם, סלר באמזון משנת 2017, מנהל הפיתוח העסקי בחברת RPGECOM ואחראי מחלקת ניהול המוצרים, מתמחה בעיקר בניתוחים פיננסים, מחקרי מתחרים, השקה ובניית בידולים.
לני סמולוביץ'
לני סמולוביץ'
קרא עוד
קריאטיב דירקטור בחברת RPGECOM, ממתגת ומעצבת גרפית עם 18 שנות ניסיון. מתמחה במיתוג ויצירת תוכן ויזואלי במיוחד למותגים באמזון. מיתוג עסקים, מומחית ויועצת לתוכן ויזואלי למותגים באמזון 5 שנים בהם מיתגה מאות עסקים ועשרות מותגים באמזון. בעברה הדריכה במכללה לעיצוב גרפי וממשיכה ללמד ולייעץ בנושא המיתוג.
הקודם
הבא
נוצר באמצעות מערכת הקורסים של
 
סקולילנד
דילוג לתוכן